Zabawki dla niemowląt

Zabawka dla niemowląt powinna jednocześnie spełniać funkcje edukacyjne, jak i zachęcać do zabawy. W ofercie sklepu dostępnych jest wiele zabawek, który zachęcą najmłodszych do poznawania świata, jak i wartościowej rozrywki. Rozwój dzieci w wieku niemowlęcym jest bardzo ważny, dlatego produkty w ofercie sklepu są bezpieczne, wartościowe i przede wszystkim pomagają rodzicom uczyć maluchy poprzez zabawę. Dorośli często sięgają po tego typu produkty, by urozmaicić dzieciom czas.

od 1 do 40 (z 370 produktów)
/ 10

Zabawki interaktywne dla niemowląt

Zabawki interaktywne dla niemowląt cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród rodziców, którzy szukają ciekawych form rozrywki dla swoich pociech. Nawet najmłodsze dzieci bardzo dużo chłoną z otaczającego je świata. Pluszowe maskotki, maty czy lalki, często interaktywne, to idealne propozycje dla rodziców, którym zależy na prawidłowym rozwoju dzieci i szukają dla nich niebanalnych zabawek, również na co dzień. Ich edukacyjny walor pokrywa się z pięknym wyglądem i ciekawym kształtem.

Zabawki dla niemowlaka nie muszą być wcale nudne. Małe dzieci lubią jaskrawe kolory, uczą się nowych kształtów. Wiele z zabawek dostępnych na stronie tublu.pl jest interaktywnych. Wydają dźwięki, ruszają się, świecą różnymi kolorami. Kreatywne zabawki dla najmłodszych dadzą z pewnością wiele radości i świetnie sprawdzą się w doskonaleniu umiejętności motorycznych. Zabawki sensoryczne dla niemowlaka stworzone są z myślą o ich rozwoju. Są więc stuprocentowo neutralne, a większość z nich zostało wykonanych z elastycznej gumy silikonowej lub innych, podobnych i w pełni bezpiecznych materiałów.

Zabawki edukacyjne dla dzieci

Zabawki edukacyjne dla dzieci mają określone zadanie - bawić i uczyć. Rodzice dzieci w wieku niemowlęcym szczególnie zwracają uwagę na to, jakie zabawki trafią w ręce ich pociech. W ofercie sklepu dostępnych jest dużo zabawek dla niemowląt, które pozwolą jednocześnie rozwinąć wyobraźnię i zdolności manualne dzieci, jak i sprawią, że na ich twarzy zawita prawdziwy uśmiech.

Bardzo często rodzice wybierają również zabawki, które wydają określone dźwięki. Muzyczne zabawki potrafią uśpić malucha lub zajmą jego uwagę w trakcie przewijania lub innych podobnych czynności wykonywanych przy nim przez rodziców. Takie wiszące i grające pluszaki z pewnością staną się stałym elementem dekoracyjnym w dziecięcym pokoju. Zabawkę można łatwo przymocować w dowolnym miejscu przy łóżeczku, dzięki pętelce na rzep. Jest to więc prosta w obsłudze zabawka dla niemowlaka, która sprawdzi się tak naprawdę na każdym wczesnym etapie rozwoju dziecka. Podobnie jest z innymi, muzycznymi gadżetami. Ich wykonanie jest w pełni bezpieczne dla małego organizmu, a dodatkowo większość grających pozytywek jest miękkich i przytulnych. Produkty posiadają również metki do dodatkowej stymulacji zmysłów dziecka.

tublu - facebook tublu - instagram
tublu - pinterest tublu - blog tublu - blog
SKLEP STACJONARNY

Al. Niepodległości 19 lok. 4,
02-653 Warszawa
pn-pt 10:00-19:00, sb 10:00-14:00
tel. 22 299-10-95
mail: sklep.wawa@tublu.pl

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ

i odbierz 5% ZNIŻKI na pierwsze zakupy