30 dni na zwrot | wysyłka 24H | darmowa dostawa od 259zł

Kredki japońskie dla dzieci Kitpas

Kitpas

Kitpas to wiodący japoński producent innowacyjnych, przyjaznych dla środowiska materiałów artystycznych. Znany jest przede wszystkim z gładkich, wielopowierzchniowych i rozpuszczalnych w wodzie kredek Kitpas Art, które są również całkowicie nietoksyczne, wolne od alergenów i łatwe w czyszczeniu. Są ulubionym wyborem zarówno dzieci, jak i rodziców w Japonii.

Kredki do wanny

Idealne kredki do wody dla maluszków wykonane z otrębów ryżowych (nietoksyczne i wolne od alergenów). Są bezpieczne, zmywalne, poręczne i ekologiczne. Uniwersalne zabawki do kąpieli sprawią, że dziecko z przyjemnością będzie wykonywać wieczorne rytuały - kąpiele.

Kredki do malowania po szybie, lustrze i papierze

Kredki Kitpas są wszechstronne. Pozwalają tworzyć na różnych powierzchniach, takich jak szkło czy papier, inspirując do eksperymentowania z różnymi technikami malarskimi. Co więcej, są idealne do łączenia z wodą, otwierając przed dzieckiem zupełnie nowe możliwości artystyczne. Kredki Kitpas to magiczne narzędzia artystyczne, które przekształcają się w cudowne akwarele pod wpływem wody. Dzięki nim wystarczy kilka pociągnięć piórem wodnym, aby Twoje rysunki nabrały niepowtarzalnego piękna.

Wyjątkowe produkty, stworzone specjalnie dla małych artystów, nie tylko uczą dzieci o kolorach, ale również pomagają im rozwijać zdolności manualne. Dzięki gładkiej konsystencji malowanie staje się prostsze, co jest idealne dla dzieci, które jeszcze nie posiadają pełnej kontroli nad ręką.

tublu - facebook tublu - instagram
tublu - pinterest tublu - blog tublu - blog
SKLEP STACJONARNY

Al. Niepodległości 19 lok. 4,
02-653 Warszawa
pn-pt 10:00-19:00, sb 10:00-14:00
tel. 22 299-10-95
mail: sklep.wawa@tublu.pl
zobacz nasz sklep »

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ

i odbierz 5% ZNIŻKI na pierwsze zakupy