30 dni na zwrot | wysyłka 24H | darmowa dostawa od 259zł

Zestawy naczyń i sztućców dla dzieci

NumNum

NumNum to marka oferująca innowacyjne produkty związane z żywieniem niemowląt i małych dzieci. Ich produkty zostały zaprojektowe, aby ułatwić proces karmienia i rozwijania umiejętności samodzielnego jedzenia u dzieci.

Łyżeczki GOOtensil - dwa etapy

Głównym produktem marki NumNum są łyżeczki stworzone z myślą o dzieciach, które uczą się samodzielnie jeść. NumNum wykorzystuje innowacyjne podejście do kształtu i konstrukcji swoich produktów, aby ułatwić dziecku trzymanie ich, nawet gdy jeszcze nie opanowały one umiejętności trzymania tradycyjnych sztućców.

Rozszerzanie diety u dzieci

Łyżeczki NumNum są zwykle płaskie i szerokie, co ułatwia dziecku zbieranie jedzenia, a zarazem ogranicza ryzyko zadławienia się. Firma również oferuje inne produkty związane z karmieniem niemowląt, takie jak zestawy łyżeczek, miseczek, kubeczków, bidonów oraz śliniaki, które pomagają w utrzymaniu czystości podczas karmienia. Z pewnością wszystkie produkty sprawdzą się przy rozszerzaniu diety.

NumNum stara się tworzyć produkty, które nie tylko ułatwiają codzienne czynności rodziców, ale także wspierają rozwój i niezależność dzieci w procesie karmienia i zdobywania umiejętności jedzenia samodzielnie.

tublu - facebook tublu - instagram
tublu - pinterest tublu - blog tublu - blog
SKLEP STACJONARNY

Al. Niepodległości 19 lok. 4,
02-653 Warszawa
pn-pt 10:00-19:00, sb 10:00-14:00
tel. 22 299-10-95
mail: sklep.wawa@tublu.pl
zobacz nasz sklep »

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ

i odbierz 5% ZNIŻKI na pierwsze zakupy